آخرین اخبار

دیدگاه بگذارید، سوال بپرسید و جواب دریافت کنید...

14 دیدگاه برای "دانشگاه علوم اقتصادی ناگهان ناپدید شد!"

Notify of
avatar
ترتیب:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
ثریا
میهمان

خواهشا تحصن امروز ۱۹ اردیبهشت در مقابل وزارت علوم را پوشش دهید. دانشجویان همچنان با شش هفته تعطیلی تمامی کلاس ها به ادغام غیرقانونی دانشگاه علوم اقتصادی معترضند. تا حقمان را نگیریم از پای نمی نشینیم.

View Comment
دانشجو
میهمان

اونایی که دانشگاه علوم اقتصادی را با پول و مقام فروختن واقعا در آینده می خواهند چه جوابی در پیشگاه خدا بدهند؟

View Comment
زنده باد ایران
میهمان

واقعا کسانی که میگن این ادغام اشتباه بوده فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن و به منافع ملی کشور توجه ندارند.
با احترام

View Comment
دانشجو
میهمان

منافع ملی این هست که در لوای پست گرفتن چند نفر تنها دانشگاه تخصصی اقتصاد و مالی با سابقه طولانی منحل بشه.
حتی کشورهای کوچیک و افریقایی مطمئن باشید کالج و دانشگاههای تخصصی اقتصاد دارن چون نیاز روز جوامع هست, مگر رهبری خودشون همون سال ۶۴ در بازدید از دانشگاه نفرمودن به آن خوشبین هستن.
این چجور منفعت ملی هست که شما میفرمائید

View Comment
دانشجوی غمگین
میهمان

ما از عید تا حالا سر هیچ کلاسی نرفتیم. معلوم نیست تکلیف این ترممون که به ماه رمضونم میخوره چی میشه اونوقت این حضرات اومدن میگن خوب کردیم! واقعا ک میخواد جواب این همه دانشجو رو بده
واقعا ……….

View Comment
به دانشجوی غمگین
میهمان

مگه ما گفتیم کلاساتونو تعطیل کنید!؟؟
عجیبه ها

View Comment
سعید
میهمان

جناب مطلع اما ظاهرا ناآگاه
ما از اکثر اساتید پرسیدیم و همه اظهار بی اطلاعی کردن! شما از کجا خط میگیرید که میگید اساتید میدونستن؟
کدوم استاد پیدا میشه که از عضو هیئت علمی بودن دانشگاه علوم اقتصادی جدا بشه و راضی باشه به یه دانشگاه تازه تاسیس در کرج بپیونده؟؟؟
حرف شما خیلی خنده داره

View Comment
مطلع
میهمان

آقای سعید…
میتونی اسامی اساتیدی که گفتن خبر ندارن رو بگی؟ همه اساتید حکم شونو گرفتن مگه میشه بی اطلاع باشن؟
مواظب باش آلت دست عده ای قرار نگیری. شما اسمت دانشجوئه، مثلا تحصیلکرده ای!!!!

View Comment
مطلع
میهمان

همانظور که آقای دکتر منجذب رئیس دانشگاه فرمودند این کار قبل از تعطیلات انجام شده و با هماهنگی همه ارگان ذی صلاح صورت گرفته و جای هیچگونه شکایتی ندارد. ضمنا اکثریت اساتید دانشگاه از این اتفاق از پیش خبر داشته اند و حالا معلوم نیست دقیقا به چه چیز اعتراض دارند!؟

View Comment
یک استاد
میهمان

با سلام
لطفا به این موضوع و شایعات آن دامن نزنید. این ادغام م به نفع اساتید هم به نفع دانشجویان است.

View Comment
IranStudents
عضو

جناب استاد
سلام و احترام
این سامانه وظیفه خود می داند تا اخبار مرتبط با دانشجویان را اطلاع رسانی و تا رسیدن به نتیجه پیگیری نماید. ضمنا خبررسانی نه مصداق شایعه سازی است و نه مصداق دامن زدن به بحران.
ضمنا از توجه شما به این خبر و ابراز نظر شما سپاسگزاریم.

View Comment
دانشجو
میهمان
جناب به ظاهر استاد اولا کدام شایعه، ایشان فقط یک خبر رو درج کردن اونم با تاخیر یکماهه که جای بسی گله و تاسف است که انقد دیر پوشش دادن!! ئوما لطفا از جانب دانشجو صحبت نفرمائید که موضع خودشونو با تحریم یکماهه کلاس و اعتراض علنی به گوش همه ایران رسوندن سوما تا آنجادیکه با اساتید با کیفیت دانشگاه هم صحبت شده ایشان هم مخالفن، پس وکالت ایشان را هم بهعده نگیرید. نکنه از اون عده قلیل هستید که در این معامله شبانه بهتون نفع رسیده!! اگر اینطور هست استغفار کنید که مسئول این حق الناس هستید. درست نیست… بیشتر »
IranStudents
عضو
دوست عزیز “دانشجو” با سلام و احترام سامانه دانشجویان ایران متعلق به دانشجویان است و تعهد دارد تا موضوعات مورد دغدغه ایشان را منتشر و در حد توان پیگیری نماید. لیکن با وجود پیگیری این سامانه برای درج اخبار تازه درباره این موضوع، خبرنگار ما متاسفانه با درب های بسته اتاق مسئولین و عدم همکاری دانشجویان آن دانشگاه برای خبررسانی صحیح مواجه گردید. لازم به ذکر است سامانه دانشجویان ایران تمایل ندارد که اخبار تکراری را از خبرگزاری ها درج نماید و براساس منشور کاری این سامانه، اخبار باید بدیع و فارغ از تکرار باشد. لذا اگر جنابعالی و سایر… بیشتر »
دانشجو
میهمان
لطفا به سایت helpues.com مراجعه بفرمائید که از روی ابتکار خود دانشجویان عزیز و بخاطر بی توجهی رسانه ها به این فاجعه راه اندازی شده. دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی قربانی معامله پشت پرده یک عده شده اونم به استناد مصوبه ای در ۱۰ سال قبل , ده سال قبل دانشکده دارائی تا سیس ۱۳۱۵در قالب یک دانشکده از وزارت اقتصاد ب وزارت علوم منتقل شد و مصوب شد با توافق دو وزارتخانه در یکی از دانشگاههای مستقر در تهران ادغام شود. به مرور زمان دانشکده گسترش کیفی و کمی پیدا کرد و در رشته های کاملا تخصصی که فقط دانشگاه… بیشتر »

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، به سامانه دانشجویان ایران تعلق دارد.