آخرین اخبار

دیدگاه بگذارید، سوال بپرسید و جواب دریافت کنید...

12 دیدگاه برای "طومار اعتراض دانشجویان دانشگاه علوم اقتصادی بیش از ۱۴۰۰ امضا دارد!"

Notify of
avatar
ترتیب:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین امتیاز
IranStudents
عضو

با سلام و احترام
سامانه دانشجویان ایران تا انتها این اخبار را پیگیری و منتشر خواهد نمود. با این وجو د برای بهتر دیده شدن خبرها و انعکاس بیشتر آن ها می باید خود دانشجویان محترم همکاری و حمایت نمایند که متاسفانه تا کون چنین حمایتی از سامانه ما رویت نشده است.

View Comment
علوم اقتصادی
میهمان

از این انعکاس خبر واقعا متشکریم.
لطفا اخبار ما را در وبسایت 
Helpues.com
پیگیری و منتشر کنید در هفته ی پنجم همچنان به دنبال بازپس گیری حقوقمان هستیم.

View Comment
سید
میهمان

جناب “راضی از ادغام” کسی که باید هویتش مشخص بشود شمایید،
شما بدون شک از هیات علمی و یا کارمندان دانشگاهید که از ادغام منافعی دارند،
این مساله ی اعتبار مدرکیست که ما دانشجویان برایش زحمت زیادی کشیدیم، نهایت بی انصافی است که شخصی به دلیل راحتی یا منفعت خودش به این همه دانشجو ظلم کند.

View Comment
دانشجو
میهمان
جناب راضی از ادغام میدونم که جز اونایی بودی که شبانه به شعور دانشجو و استاد تعرض کردین با این نقشه واهی که اگر سردر دانشگاه عوض بشه اونم شبانه، همه چیز تمومه. ولی الان مشخص شد یک اصل اساسی رو ندیده گرفته بودین اونم اراده و غرور دانشجو بود…میدونم الان بسیار اشفته هستین …تحمل کنید که زمان زیادی تا حقخواهی ما نمانده ، آنوقت شمائید و یک کوه نفرت دانشجو که بر سرتان خراب خواهد شد. بیت المال همون حق الناس هست که شما پایمال کردین. در ضمن دوست خوبم” ناراضی از ادغام” رمز ما وحدت و یکدلی هست… بیشتر »
IranStudents
عضو

با احترام
هویت، مشخصات و آدرس ایمیل کلیه افراد تا همیشه نزد سامانه دانشجویان ایران محفوظ خواهد ماند و به هیچ وجه فاش نخواهد شد.
درخواست ها در این زمینه به هیچ وجه قابل بررسی نخواهد بود.

View Comment
دانشجو
میهمان

مدیر سایت میبیند طرح ادغام توسط چه چماق بدستانی اجرا شده حتی اینچا هم دست از تهدید بر نمیدارن، این اوج شهامت و ایستادگی یکماهه دانشجویان رو میروسونه ؛ الان وظیفه تان در حمایت و اطلاع رسانی سنکین تر شده
هیهات من الضله…
ما را از چه میترسانی…

View Comment
راضی از ادغام
میهمان

شما اگه رتبه ۴۰۰ کنکور بودی اینجا نمیومدی. میرفتی علامه یا بهشتی
از مدیر سایت سامانه دانشجویان ایران خواهشمندم که هویت این افراد بی نزاکت را فاش کند تا ما بدانیم و این افراد
خواهش میکنم برای رعایت قانون در سایت تون این کار را انجام بدید تا دیگه این افراد جرات بی احترامی را نکنند

View Comment
IranStudents
عضو

دوستان عزیز
با سلام و احترام
از همه طرف ها خواهشمندم موضوعات مطروحه را در نهایت احترام و ادب که بی شک شایسته شما (جامعه دانشگاهی) است پیگیری نموده و در صورت نیاز پاسخ دهید.
سامانه دانشجویان ایران، محلی برای آزادی بیان بوده و در چارچوب قوانین جاری کشور فعالیت می کند. این سامانه کلیه نظرات مخالفان و موافقان ادغام دانشگاه علوم اقتصادی را بدون سانسور (تا حد ممکن) منتشر خواهد نمود.

با تشکر

View Comment
راضی از ادغام
میهمان

شما اون موقع که دانشگاه بودجه نداشت کارای روزمره رو بکنه کجا بودی؟ مگه همه چیز رتبه کنکوره؟ شما درست رو بخون و به کار بزرگترا کاری نداشته باش.

View Comment
ناراضی از ادغام
میهمان
آقا یا خانم راضی از ادغام احتمالا شما یکی از اساتید هیءت علمی مزخرف و تنبل دانشگاه باشید میدونی ۶ میلیون هزینه مدرسه و کلاس کنکور دادن یعنی جی؟میدونی ۶ صبح از خونه بیا بیرون ۵ عصر از کلاس برگشتن یعنی چی؟میدونی اون همه فشار روانی تحمل کردن یعنی چی؟میدونی رتبه ۴۰۰ کنکور شدن یعنی چی؟ نه نمیدونی حالا ما این همرو تحمل کردیم باید تاوان هیءت علمی تنبل و زدوبند بقیرم بدیم مثل اینکه خبر نداری شورای انقلاب تکذیبیه داده مثل اینکه خبر نداری ادغام غیر قانونیه مثل اینکه خبر نداری کسایی که بریدن دوختن هیچ حکمی نداشتن مثا… بیشتر »
راضی از ادغام
میهمان

الکی خودتونو خسته نکنید. حکم شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده و شورای گسترشم تایید کرده. هیچ کس دیگه هم نمیتونه این حرکت عالی رو باطل کنه

View Comment
ناراضی از ادغام
میهمان
آقای راضی از ادغام مثل اینکه خبر نداری که شورای عالی انقلاب فرهنگی بعد از پیگیری ما یک تکذیبیه تو سایتش زد که اصلا مصوبه ای در رابطه با ادغام این دانشگاه با خوارزمی نداده. این ادغام غیر قانونی است چون طبق مصوبه دانشگاه علوم اقتصادی باید با یکی از دانشگاه های مستقر در تهران ادغام شود نه با خوارزمی که مستقر در کرج و استان البرز هست. باید تصویب هییت امنای دانشگاه هم وجود داشته باشد که هییت امنا اصلا از این موضوع خبر نداشته. آقای راضی از ادغام موقع کنکور لازم نبود به خودت زیاد زحمت بدی چون… بیشتر »

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، به سامانه دانشجویان ایران تعلق دارد.